Ankara oto kiralama


Dünyada teknolojinin gelişmesi gün geçtikçe yeni ürünler ortaya çıkması şüphesiz ki araç sektörünü de etkilemektedir. Sürekli yenilenen araç teknolojileri de gerek üreticiyi gerekse müşteriyi zor durumda bırakmaktadır. İnsanlar sıfır araç alırken çok tereddütte kalıyor. Ayrıca sıfır kilometre araçların fiyatlarının yüksek olması, ikinci el fiyatlarının ise sıfır fiyatına göre çok düşük olması insanları araba sahibi olmaktan soğutuyor. Bu sorunlar da ankara oto kiralama sektörünün hareketlenmesini sağlamaktadır. Bu sektörü ve verdikleri hizmetini açıklayacak olursak belirli bir ücret karşılığında istediğiniz herhangi bir otomobili, dilediğiniz gün aralığında ve dilediğiniz saatte teslim alıp teslim edebileceğiniz bir hizmettir. Bunun yanı sıra eğer bir şirketiniz var ve belirli bir süre için araç sahibi olmak istiyorsanız, bu tarz firmalardan filo da kiralayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanacak insanlar için en büyük sorun ise güven olmaktadır.

Bu tarz sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için kurulan firmamız sizlere oto kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızda istediğiniz çeşitte istediğiniz özellik ve seçenekte ki araçları, günlük aylık yıllık olarak bulmanız ve kiralamanız mümkündür. Kiralık araç sektöründe birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında güvenilir firmaları seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hoş olmayan sonuçlarla karşılaşılabilmektedir. Firmamız verdiği hizmetler ve referanslarıyla bu sektörde güvenilir olduğunu herkese kanıtlamıştır. Geniş araç yelpazemizle sizlere Ankara’ da hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ve ekonomik fiyatlarımız bizleri bu sektörde üst sıralara taşımaktadır. Kiralama çeşitlerimiz arasında en kısa kiralama günlük kiralamalardır. Günlük kiralamalarda ödemeler kiralama esnasında nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca yaşanılabilecek olumsuzluklardan ötürü depozit olarak nakit 200 Euro veya belirli bir miktar alınmaktadır. Araçlar teslim edilirken kiralama ve teslim saati göz önünde bulundurulmaktadır. Teslim saati 3 saat ve daha uzun süre aşıldığı takdirde tam gün kira ücreti ek olarak tahsil edilir.

Hizmetlerimiz arasında sadece oto kiralama değil, havaalanı transferleri ve Ankara içinde yer alan kurumsal firmalara filo kiralama çeşitleri de yer almaktadır. Dilerseniz orta sınıf dilerseniz lüks araçlarımızla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Adres : İstanbul yolu, Şaşmaz mevkii, 2468 sok. no:8/2 Ankara

Telefon : 0 312 443 0 118 – GSM : +90 554 497 2 397

İnternet Sitesi: https://www.vestrentacar.com


oto ekspertiz